Renomowana firma budowlana z Olsztyna

petrex olsztyn

Poznaj Petrex!

Petrex to profesjonalna firma budowlana, która prowadzi kompleksowe usługi remontowe w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie) i okolicach (30km). W pracach wykończeniowych mamy kilkunastoletnie doświadczenie zdobywane zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Specjalizujemy się w całościowych remontach domów jednorodzinnych. Zatrudniamy odpowiedzialny zespół fachowców, którzy dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom potrafią sprostać najbardziej wymagającym projektom przebudowy czy wykończenia wnętrz.

Wszystkie usługi budowlane wykonujemy z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Szybko, solidnie i terminowo. Realizujemy zarówno projekty tradycyjne, jak i te nowatorskie wymagające świeżego podejścia i zastosowania różnorodnych metod konstrukcyjnych. W najwyższym stopniu dbamy o jakość naszych remontów domów i remontów mieszkań, a także innych prac budowlanych. Dopracowujemy detale, a po skończonym remoncie oddajemy czyste i zadbane miejsce pracy. Zależy nam na tym, aby zarówno montaż sanitariatu, jak i inne wykonywane przez nas prace odznaczały się solidnością wykonania.

Dlaczego warto nam zaufać?

petrex olsztyn

Materiały wysokiej jakości

W usługach budowlanych stawiamy na najlepsze materiały. Wysoka jakość gwarantuje ich trwałość przez długie lata.

petrex olsztyn

Gwarancja dochowania terminu

Bez względu na to, czy pracujemy w Olsztynie, czy w bliskiej okolicy, usługi remontowe zawsze przeprowadzamy na czas.

petrex olsztyn

Kompleksowe usługi remontowe

Nie musisz martwić się o szukanie innych wykonawców. Przeprowadzimy kompleksowe usługi remontowe – od podłóg, po sufity.