Prace wykończeniowe – usługi stolarskie

petrex olsztyn

Sprawdź produkowane przez nas meble

Oprócz tego, że świadczymy kompleksowe usługi budowlane, to zajmujemy się także wykonywaniem usług stolarskich w różnorodnym zakresie. Współpracujemy z wykwalifikowanymi stolarzami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Zarówno konstrukcje mebli, jak i wszelkiego rodzaju zabudów nie mają dla nich tajemnic.

Chociaż główną część naszej działalności stanowią usługi remontowe, to podejmujemy się wykonania nawet najbardziej skomplikowanej stolarki, lubimy wyzwania i chętnie realizujemy nowatorskie pomysły inwestorów. W każdej realizacji doradzamy zarówno w zakresie wyboru materiałów, jak i samego wykonania usług stolarskich. Co ciekawe, bardzo często z naszej dodatkowej oferty korzystają osoby, które na przykład zleciły nam wcześniej wykończenia wnętrz. Wiedzą już, że firma budowlana Petrex to gwarancja jakości i terminowości prac.

W swojej pracy dbamy o najmniejsze szczegóły. Elementy każdej realizacji zawsze uzgadniamy z inwestorem. Możesz być pewny, że meble oraz zabudowy, które przygotujemy będą zgodnie z Twoimi wymaganiami.